| Nyomtatás |
jter

Átadásra került a játszótér!

Intézményünk és Szülői szervezetének kezdeményezésére az előző tanév Sulibáljának bevételéből, községünk Önkormányzatának támogatásával, megvalósult a gyerekek álma; új játszótér került iskolánk udvarára. Az összefogás eredményeként most biztonságos, sok gyereket foglalkoztató, kombinált játszóeszközök; hinták, mászókák gazdagítják tanulóink szabadidős tevékenységét.

 

 A célkitűzésünk megvalósíthatóságáért szeretnénk köszönetünket kifejezni a Szülői munkaközösségnek ismételten nagyszerű együttműködéséért, segítségnyújtásáért, valamint Kápolnásnyék Önkormányzatának rendkívüli támogatásáért!

 

Köszönjük!

 

Az átadás és a birtokbavétel pillanatképei: ITT


 

Névnap

Ma 2020. április. 2, csütörtök,
Áron napja van.
Holnap Buda, Richárd napja lesz.

Pontos idő

Ulti Clocks content

Határtalanul